Hakkımızda

Met Havalandırma

dogalgaz_1Met Havalandırma 1990’dan günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla Havalandırma sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Met Havalandırma özellikle Sıcak Ve Soğuk Havalandırma sistemlerinde uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’de Havalandırma sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız kurulduğu günden buyana Havalandırma, Endüstriyel, Restorant, otel, hastane, işyeri gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve Temiz Havanın hissedildiği alanlar oluşturmuştur.
Met Havalandırma inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.
Havalandırma sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Met’in misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri önplanda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini gözardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…
Güven Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak. Kalite Met Havalandırma, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.Met Havalandırma, standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.
.